Drzwi

Wykonane z drewna drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne to nie tylko dobrej jakości ochrona naszego domu, wraz z tym dostajemy dodatek w postaci eleganckiego elementu wnętrza. Drewno jest dobrym izolatorem jeśli chodzi o temperaturę, nie przewodzi ciepła. W związki z czym jest lepszym materiałem po względem zmniejszenia strat ciepła, na drzwi zewnętrzne niż metal, który jest silnym przewodnikiem.

Drzwi wykonane z drewna litego nie tylko stanowią dobrej jakości funkcjonalny element wykończeniowy wnętrza, ale także są o wiele bardziej wytrzymałe niż wykonane z płyt. Nie wypaczają się w takim stopniu pod wpływem działania wody, ani nie są tak podatne na zniszczenie. Wnętrze domu wykończone elementami z drewna to nie tylko ukłon w stronę elegancji, ale też zdrowia i ekologii.
Jeśli chodzi o ich funkcjonalność to wpływ na nią mają zarówno materiał jak i jakość wykonania. Każdy projekt tworzony jest pieczołowicie ze szczególną uwagą na detale. Nie znajdziemy tego w produkcjach masowych, które dostarczają nam gotowych wzorów. Tu mamy tą możliwość, że możemy je wybrać sami i dostosować drzwi do wnętrza, nie tworzyć wnętrze pod drzwi.